Objavte kúzlo Turecka s naším výberom prehliadok na Výlety v Turecku. Od očarujúcich krajín Kapadócie po historické ruiny Demre-Myra a vzrušujúce dobrodružstvá ako rafting a paragliding, ponúkame nezabudnuteľné zážitky, ktoré vyhovujú snom každého cestovateľa. Prieskum starovekých miest, relax v luxusných tureckých kúpeľoch a vzrušujúce safari, všetko pri pohodlí a odbornosti našich miestnych sprievodcov. Rezervujte si svoju ďalšiu cestu s nami a ponorte sa do krásy a rozmanitosti Turecka.

Zoznam Výletov

Vitajte, vyberáme pre vás najobľúbenejšie výlety v Turecku. Výlety si môžete skontrolovať a môžete si dohovoriť termín, ktorý by ste si priali 😊

Fakultatívne Výlety

Recenzie Od Nášho Klienta

customer-reviews (1)

Odporúčam cestovnú kanceláriu Holiday in Turkey. Užili sme si výlet do Side, návštevu mešity, starobylého mesta, plavbu loďou po rieke Manavgat. Obzvlášť nás potešili služby pani Lenky, ktorá má veľa skvelých vedomostí o Turecku a vie to sprostredkovať milým a uvoľneným spôsobom.Vrelo odporúčame zájazdy tejto cestovnej kancelárie.

Eva Kalinová

Zarezervovali sme si niekoľko výletov (Kappadokia, kaňon Tazi, rafting, kaňon sapadere). Všetky boli perfektne zorganizované a videli sme veľa zaujímavých miest. Sprievodcovia trochu prispôsobovali výlety našim potrebám (vyhliadka Kappadokie). Túto cestovnú kanceláriu vrelo odporúčam! Ďakujem veľmi pekne!! (Huseyin & Lenka)

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Skvelá organizácia, načasovanie a celý výlet bol fascinujúci! Strávili sme noc v Kappadokii v úžasnom hoteli s krásnou štvrťou. Sprievodkyňa (Lenka) je zanietená pre Turecko, a preto ju všetci s radosťou počúvame. odporúčame Holiday in Turkey.

Lenka Navrátilová

Potrebuješ pomoc?

Môžete nás kontaktovať.