tazı canyon tour (9)

VIP Relax Výlety

Cestovanie s VIP je životný štýl…
Užívanie si, relaxácia, zábava a inšpiratívne cesty navrhnuté VIP výlety pre svojich hostí sú teraz životným štýlom. Zažijete to štýlovo v rámci starostlivo pripraveného programu…
Je toho toľko, čo môžete vidieť, a toľko histórie, do ktorej sa môžete vžiť. Pravdepodobne sa obávate, že nestihnete vidieť všetko. V tom vám môže VIP City výlety pomôcť

Pre získanie ceny kliknite sem

V tomto zájazdovom balíčku získate 

Crazy výlet

Luxusný život v Alanyi

Plavba luxusnou jachtou

Špeciálny nákupný výlet

Rezervácia termínu je možná na nasledujúce dni:

Každý deň

Prosím, rezervujte si 2 dni pred začiatkom výletov.

Prosím vyplňte formulár

  Recenzie Od Nášho Klienta

  customer-reviews (1)

  Odporúčam cestovnú kanceláriu Holiday in Turkey. Užili sme si výlet do Side, návštevu mešity, starobylého mesta, plavbu loďou po rieke Manavgat. Obzvlášť nás potešili služby pani Lenky, ktorá má veľa skvelých vedomostí o Turecku a vie to sprostredkovať milým a uvoľneným spôsobom.Vrelo odporúčame zájazdy tejto cestovnej kancelárie.

  Eva Kalinová

  Zarezervovali sme si niekoľko výletov (Kappadokia, kaňon Tazi, rafting, kaňon sapadere). Všetky boli perfektne zorganizované a videli sme veľa zaujímavých miest. Sprievodcovia trochu prispôsobovali výlety našim potrebám (vyhliadka Kappadokie). Túto cestovnú kanceláriu vrelo odporúčam! Ďakujem veľmi pekne!! (Huseyin & Lenka)

  Jiří Máčal
  customer-reviews (4)

  Skvelá organizácia, načasovanie a celý výlet bol fascinujúci! Strávili sme noc v Kappadokii v úžasnom hoteli s krásnou štvrťou. Sprievodkyňa (Lenka) je zanietená pre Turecko, a preto ju všetci s radosťou počúvame. odporúčame Holiday in Turkey.

  Lenka Navrátilová

  Potrebuješ pomoc?

  Môžete nás kontaktovať.

  Ostatné výlety