big kral boat tour (2)

Výlet Loďou Big Kral / nieje na predaj

Zakúpením tohto zájazdu získate dva zájazdy za cenu jedného. Výlet loďou a nákupy v centre mesta a priľahlom bazáre.

Môžete si rezervovať teraz!

Výlet Loďou Big Kral Informácie

 

Čo Vás Čaká?

Zakúpením tohto zájazdu získate dva zájazdy za cenu jedného. Výlet loďou a nákupy v centre mesta a priľahlom bazáre.

Z hotelov vás odvezieme do prístavu Avsallar, asi 20 km od Alanye. Počas plavby kotvíme v malebnej zátoke na kúpanie. Počas výletu si deti budú môcť nechať pomaľovať tvár pirátskymi motívmi. Loď sa plaví neďaleko pláže Kleopatra, slávneho kopca Kale so známou obrannou pevnosťou. Uvidíte aj tri najznámejšie jaskyne.

V centre Alanye zakotvíme v miestnom prístave a budeme mať voľno cca 1,5 hodiny. Môžete sa rozhodnúť, kam ísť a čo vidieť, napríklad Červená veža, jaskyňa Damlataş alebo bazár v centre. Po návrate na loď vám posádka naservíruje chutný obed.

Cestou späť si na palube užijete animačný program a diskotéku v mydlovej pene. Zájazd je určený pre všetkých, ktorí nechcú ležať len na pláži a chcú sa započúvať do jemného šumu mora, kúpať sa v tyrkysových vodách Stredozemného mora, či skočiť z paluby lode priamo do morskej vody. Pri troche šťastia uvidíte divoké delfíny či korytnačky Caretta-Caretta.

Informácie:

Počas prestávok na kúpanie bude loď ukotvená v hlbokej vode (zostup do vody z rebríka). Na lodiach sú matrace na opaľovanie. Na lodi sú k dispozícii šatne a toalety. Zájazd je dostupný len pre klientov ubytovaných v mestách: Konakli, Turkler, Avsallar, Incekum, Karaburun, Okurcalar.

Rezervácia termínu je možná na nasledujúce dni:

Každý Deň

Čo si vziať so sebou?

 • Plavky, uteráky, plavecké doplnky, napr. matrace alebo veci na šnorchlovanie
 • Slnečné okuliare, pokrývka hlavy, opaľovací krém, hotovosť, fotoaparát + kamera

V cene:

 • Klimatizovaný transport z hotela
 • Obed
 • Nealkoholické nápoje bez obmedzení
 • Diskotéka v mydlovej pene
 • Maľovanie na tvár – platí pre deti
 • Animačný program
 • Extra jednodňové zdravotné poistenie / vlastná klinika/
 • Spiatočný klimatizovaný transport do hotela

Nie je zahrnuté v cene:

 • Extra nápoje a zmrzlina

Dĺžka výletu:

08:30 – 16:00

Galéria

Recenzie Od Nášho Klienta

customer-reviews (1)

Odporúčam cestovnú kanceláriu Holiday in Turkey. Užili sme si výlet do Side, návštevu mešity, starobylého mesta, plavbu loďou po rieke Manavgat. Obzvlášť nás potešili služby pani Lenky, ktorá má veľa skvelých vedomostí o Turecku a vie to sprostredkovať milým a uvoľneným spôsobom.Vrelo odporúčame zájazdy tejto cestovnej kancelárie.

Eva Kalinová

Zarezervovali sme si niekoľko výletov (Kappadokia, kaňon Tazi, rafting, kaňon sapadere). Všetky boli perfektne zorganizované a videli sme veľa zaujímavých miest. Sprievodcovia trochu prispôsobovali výlety našim potrebám (vyhliadka Kappadokie). Túto cestovnú kanceláriu vrelo odporúčam! Ďakujem veľmi pekne!! (Huseyin & Lenka)

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Skvelá organizácia, načasovanie a celý výlet bol fascinujúci! Strávili sme noc v Kappadokii v úžasnom hoteli s krásnou štvrťou. Sprievodkyňa (Lenka) je zanietená pre Turecko, a preto ju všetci s radosťou počúvame. odporúčame Holiday in Turkey.

Lenka Navrátilová

Potrebuješ pomoc?

Môžete nás kontaktovať.

Ostatné výlety