Cesta objavovania: Alanya Jeep Safari

jeep safari

Alanya Jeep Safari, obklopená prírodnými krásami pohoria Taurus v okolí Alanye, sa stala neodmysliteľnou destináciou pre milovníkov prírody a dobrodružstva. Táto zábavná prírodná túra sa uskutočňuje s jeepmi landrover so strechou a poskytuje účastníkom možnosť objaviť prírodnú tvár Alanye, ktorá je vzdialená od mesta.

Stretnutie s prírodou

Túra začína odvozom účastníkov z ich hotelov v Alanyi. Účastníci sa následne stretávajú na stanici jeep safari s ostatnými skupinami, kde začína vzrušujúca časť výletu. Potom sa vydávajú okolo plantáží pomarančov, banánov a citrónov smerom k pohoriam Taurus.

Ohromujúce výhľady

V prvom čase safari túry navštevujú Obaçayı a blízky malý vodopád. Potom majú možnosť obdivovať úchvatný výhľad na mesto Alanya a Stredozemné more z vrcholu pohoria Taurus. Nasleduje návšteva dediny Yörük, domu a mešity, kde majú možnosť spoznať tradičný životný štýl.

Zábavné aktivity

Po animáciách a zábavách sa môžu účastníci podľa svojho výberu zapojiť do vodných bitiek. Prežívajú napínavé okamihy plné radosti a zábavy.

Ochladenie sa a obed

V druhej časti tury sa vydávajú smerom k údoliu Dim. Po krásnom výhľade na priehradu Dim si dávajú prestávku na obed a kúpanie v osviežujúcom potoku Dim. Návšteva Dimského jaskynného je rovnako možnosťou.

V cene

V cene je zahrnutý odvoz z hotelov a do hotelov v Alanyi, obed (pstruh alebo kurča, ryža, šalát) a sprievodca túry. Dobrovoľne si môžu účastníci zakúpiť nápoje, fotografie a videá z túry (na DVD alebo USB) a ďalšie doplnky, ako sú tradičné jedlá v jurte.

Ďalšie informácie a rady

Od účastníkov sa očakáva, že budú mať na sebe vhodné oblečenie na prach v prostredí, v ktorom budú. Ak plánujú plávať v rieke Dim, odporúča sa, aby si so sebou vzali plavky. Pri safari jeep turách sú používaní skúsení vodiči a autá sú pravidelne udržiavané a kontrolované.

Jeep Safari túra tiež ponúka službu fotografií, ktorá počas túry zachytáva fotografie a videá. Po skončení túry si účastníci môžu u sprievodcu objednať tieto spomienky za poplatok.

Alanya Jeep Safari ponúka nezabudnuteľný zážitok so svojou bujnou prírodou, pôsobivými výhľadmi a zábavnými aktivitami. Bez ohľadu na to, či idete sami alebo s blízkymi, táto túra je skvelou príležitosťou na objavovanie prírodných krás Alanye a prežívanie vzrušujúcich okamihov.

Plaťte v autobuse