25,00 €
Rezervujte Teraz

Rafting

Nie Hodnotené
Created with Sketch.

Trvanie

Created with Sketch.

Typ Výletu

Denná Prehliadka

Created with Sketch.

Veľkosť Skupiny

Neobmedzený

Created with Sketch.

Jazyky

Slovenský

Prehľad

Rafting v Národnom parku Köprülü

Prekonajte vodné kaskády horskej rieky s priateľmi na pontóne a užite si rafting po rieke Köprülü tečúcej kaňonom Köprülü v krásnom horskom prostredí s nádhernými prírodnými scenériami. Na každom pontóne budú skupiny maximálne v počte 12 osôb vrátane inštruktora. Na rieke sa tiež podáva obed, ktorý je zahrnutý v cene. Po skončení raftingu si môžete prezrieť fotografie a video z celého výletu. Kaňon sa nachádza v národnom parku a je súčasťou pohoria Taurus. Cestou ku kaňonu je tiež obec s typickou dedinku Beskonak, kde sa zastavil čas a ľudia tu žijú doteraz v pôvodných domoch z kameňa. Zažijete 14 kilometrov aktívnej zábavy.

Rieka kaňonom vytvára rôzne kaskády a vodné prekážky, ktoré prekonáte pod vedením skúsených inštruktorov vrátane povinného vybavenia. Obed sa podáva počas raftingu priamo na rieke. Nezabudnite, že žijete len raz a zarezervujte si náš výlet!

Rezervácia termínu je možná pre tieto dni:

každý deň

Dĺžka výletu:

8: 00-18: 00 hodín

Sprievodca:

– v slovenskom, anglickom, ruskom a nemeckom jazyku

Cenník:

– dospelý 25 €

– deti (7-12 rokov) 15 €

– deti do 6 rokov zdarma

Cena zahŕňa:

  • klimatizovaná doprava z  hotela
  • profesionálne vybavenie: vesla, helmy, vesty
  • obed
  • instruktori
  • extra jednodenné zdravotné poistenie vrátane športových rizík/ vlastná klinika /
  • klimatizovaná doprava späť do hotela

Na mieste / možné zakúpiť :

extra nápoje, fotografie, video z výletu v cene cca 20 €

So sebou:

– plavky, uterák, topánky do vody alebo sandále (topánky budú mokré), opaľovací krém, finančnú hotovosť, slnečné okuliare

Odporúčanie:

Výlet je vhodný pre zdravé osoby od 10 rokov bez strachu z výšok a skákanie do vody z väčšej výšky, nutné vedieť plávať. Naša spoločnosť, ako jediná v Turecku má požadované licencie a vyškolený personál inštruktorov (v zahraničí) na prevádzkovanie tejto extrémnej športovej činnosti. Výlet prebieha v zmiešaných národnostných skupinách. Výlet neodporúčame osobám s astmou / dýchavičnosťou, trpiaci srdcovou arytmiou alebo tehotným ženám a deťom do 7 rokov. V budove na mieste sú šatne, kde sa môžete prezliecť do plaviek a opačne. Všetky ďalšie veci ponechávame v autobuse (v spodnom batožinovom priestore, ktorý bude počas cesty uzavretý). Na lodiach / pontónoch nie sú povolené žiadne osobné veci. Vesty a prilby sú prideľované inštruktormi podľa veľkosti. Poradie atrakcií sa môže líšiť. DVD film + fotografie zabezpečuje externá spoločnosť a za ich výsledný produkt ani cenu nenesieme žiadnu záruku a zodpovednosť. Je len na Vás či si ich produkt zakúpite.

Zobraziť Viac

Miesto Výletu

Created with Sketch.
25,00 €

Organizuje

Výlety v Turecku

Členom Od 2019

Môžu sa vám tiež páčiť

Chcete mať aktuálne informácie?

Novinky, akcie do Vašeho e–mailu

*Nikdy neposielame spam