40,00 €
Rezervujte Teraz

Potápanie vo Fethiye

Nie Hodnotené
Created with Sketch.

Trvanie

Created with Sketch.

Typ Výletu

Denná Prehliadka

Created with Sketch.

Veľkosť Skupiny

Neobmedzený

Created with Sketch.

Jazyky

Slovenský

Prehľad

Potápanie vo Fethiye

Potápanie v Turecku a najmä vo Fethiye je veľmi dobrou voľbou pre amatérov i profesionálov. Objavte naše potápačské centrá a školy potápania.

Výlet je určený pre ľudí, ktorí majú radi nové výzvy, ktorí si chcú vyskúšať svoje zručnosti. Potápanie prebieha pri pobreží a v zálivoch, aby sme si vybrali tie najzaujímavejšie miesta pre potápanie. K dispozícii vám bude kvalifikovaný personál s profesionálnym potápačským vybavením. Na lodi sa bude konať výučba potápačského jazyka a zoznámenie sa s vybavením. Na brehu prebehne ukážka dychového cvičenia. Každý z vás bude vybavený kyslíkovou fľašou, maskou s trubicou atď. S inštruktormi zostúpite v dopoludňajšom čase pod hladinu v hĺbke približne 5 metrov. Po obede bude nasledovať druhý ponor. Pod hladinou si vychutnáte podmorský svet flóry a fauny. Tiež uvidíte animácie pod vodou! Nikde nie je kŕmenie rýb radostnejšie ako tu … Hĺbky Egejského mora čakajú na svojich nových prieskumníkov!

Rezervácia termínu je možná v dňoch:

každý deň

Dĺžka výletu:

08:30 – 18:00

Sprievodca:

medzinárodné skupiny v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku

Cenník:

– dospelý  40 € vrátane potápania

– dospelý 20 € vrátane potápania

dieťa 10 € vrátane potápania

Cena zahrňuje:

  • transfer z hotela okolo 8:00 hodín
  • profesionálne potápačské vybavenie ( maska, trubice, plutvy atď.)
  • 1 ponor pod vodou s inštruktorom pre amatérov
  • 2 ponory pre osoby s osvedčením / certifikátom
  • obed / sendvič
  • extra jednodňové zdravotné poistenie / vlastná klinika /
  • spiatočná klimatizovaná doprava do hotela okolo 17:00

Na mieste / možné zakúpiť

extra nápoje, profesionálne fotografie

So sebou:

plavky, uterák, slnečné okuliare, pokrývka hlavy, opaľovací krém, finančná hotovosť, kamera + fotoaparát

DÔLEŽITÉ:

Ponor pre amatérov trvá max. 30 minút a 5m do hĺbky. Osoby s osvedčením môžu ísť do väčšej hĺbky podľa svojej kvalifikácie (nutné predložiť inštruktorovi ku kontrole). Profesionáli majú v cene zahrnuté 2 ponory. Amatéri si môžu počas výletu zakúpiť druhý ponor priamo u personálu. Potápanie je zakázané osobám: v tehotenstve, s astmou, dýchacími ťažkosťami, hypertenziou alebo osobám pod vplyvom alkoholu. Ľudia pod vplyvom alkoholu nemajú nárok na vrátenie peňazí. Ľudia, ktorí nosia okuliare, sa môžu potápať – neexistujú kontraindikácie (viditeľnosť pod vodou je oveľa lepšia, voda funguje ako šošovka). Môžete použiť aj kontaktné šošovky. Sprievodná osoba sa môže zúčastniť plavby vrátane obeda, ale bez potápačských možností. Doporučujeme sa ponoriť do hlbín mora deň po prílete a deň pred odletom kvôli rýchlym zmenám tlaku v krátkom časovom období. Výlet sa koná v zmiešaných medzinárodných skupinách s inštruktormi hovoriacimi prevažne v AJ, NJ a RJ. Cena výletu sa môže líšiť podľa umiestnenia Vášho hotela: Oludeniz, Fethiye, Calis, zadajte preto prosím názov svojho hotela do vyhľadávacieho poľa a potom sa vám objaví aktuálna cena.

Zobraziť Viac

Miesto Výletu

Created with Sketch.
40,00 €

Organizuje

Výlety v Turecku

Členom Od 2019

Môžu sa vám tiež páčiť

Chcete mať aktuálne informácie?

Novinky, akcie do Vašeho e–mailu

*Nikdy neposielame spam