45,00 €
Rezervujte Teraz

Potápanie v Alanyi

Nie Hodnotené
Created with Sketch.

Trvanie

Created with Sketch.

Typ Výletu

Denná Prehliadka

Created with Sketch.

Veľkosť Skupiny

Neobmedzený

Created with Sketch.

Jazyky

Slovenský

Prehľad

Potápanie v Alanyi

Potápanie v Turecku je ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov. Objavte naše potápačské centrá a školy potápania. Potápanie v Alanyi, základňa potápania, kurzy potápania a možnosť získania certifikátu. Potápanie je dobrodružstvo pre ľudí, ktorí si chcú užiť adrenalínové športy medzi, ktoré potápanie v mori určite patrí. Naša ponuka je určená pre amatérov, ktorí si chcú vyskúšať niečo nové a vyskúšať si svoje zručnosti. Potápať sa vydáme pozdĺž pobrežia a zátoky, aby sme vybrali tie najzaujímavejšie miesta pre samotné potápanie. K dispozícii Vám bude kvalifikovaný a profesionálny personál vrátane vybavenia. Na lodi prebehne potápačská výučba a predtým na brehu si ukážeme dychové cvičenia. Každý z vás bude vybavený kyslíkovou fľašou, maskou, dýchacou trubicou atď. S jednotlivými inštruktormi pôjdete v prvom bloku pod hladinu, až do hĺbky cca 5 metrov. V druhom bloku zostúpite do hĺbky až 8m. Pod vodou uvidíte nádherný morský svet. Tiež zažijete animácie pod hladinou! Nikde nie je kŕmenie rýb radostnejší ako tu … Hĺbka Stredozemného mora čaká na svoje prieskumníkov!

Rezervácia termínu je možná v dňoch:

každý deň

Dĺžka výletu:

9:00 – 16:30

Sprievodca:

– medzinárodné skupiny v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku, za príplatok je možné zaistiť individuálne aj v slovenčine

Cenník:

– 1 dospelý 45 € vrátane potápania

– 1 dospelý 30 € bez potápanie

Cena zahŕňa:

  • klimatizovaná doprava z  hotela
  • 2 ponory pod hladinu  s inštruktorom
  • výlet loďou
  • obed
  • profesionálne potápačské vybavenie (potápanie, maska,trubice, bedra, pena, plutvy)
  • extra jednodenné zdravotné poistenie vrátane športových rizík/ vlastná klinika /
  • klimatizovaná doprava späť do hotela

 

Na mieste / možné zakúpiť :

extra nápoje, profesionálne fotografie

So sebou:

– plavky, uterák, slnečné okuliare, pokrývka hlavy, opaľovací krém, finančnú hotovosť, kamera + fotoaparát

DÔLEŽITÉ:

Každý ponor pod hladinu trvá asi 30 minút max. do hĺbky 8-10m pre amatérov. Osoby s osvedčením môžu absolvovať ponor do väčšej hĺbky podľa svojej kvalifikácie (musíte mať  kópiu osvedčenia so sebou pre kontrolu). Deti do 14 rokov, ktoré vedia plávať, sa môžu potápať (zodpovednosť rodičov).

Zákaz potápania platí v týchto prípadoch: astma, dýchacie ťažkosti, hypertenzia, tehotenstvo. Tiež nebude potápanie umožnené osobám pod vplyvom alkoholu (platbu v tomto prípade nevraciame). Ľudia, ktorí nosia okuliare, sa potápať môžu, možno použiť aj kontaktné šošovky. Na tomto výlete môžete absolvovať iba výlet loďou bez potápania. Odporúčame absolvovať ponor najlepšie do druhého dňa po prílete alebo, až tesne pred odletom kvôli zmenám tlaku v krátkom časovom období. Výlet je v zmiešaných národných skupinách s inštruktormi hovoriacimi v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku.

Ponuka výletu platí pre hostí z hotelov v – Mahmutlar, Kargicak, Obaja, Alanyi a Konakli. Naše potápačské centrá ponúkajú kurzy potápania doplnené certifikátmi PADI a CMAS. Odporúčame trojdňové kurzy v cene okolo 450 €.

Zobraziť Viac

Miesto Výletu

Created with Sketch.
45,00 €

Organizuje

Výlety v Turecku

Členom Od 2019

Môžu sa vám tiež páčiť

Chcete mať aktuálne informácie?

Novinky, akcie do Vašeho e–mailu

*Nikdy neposielame spam