0,00 €
Rezervujte Teraz

Nákupy

Nie Hodnotené
Created with Sketch.

Trvanie

Created with Sketch.

Typ Výletu

Denná Prehliadka

Created with Sketch.

Veľkosť Skupiny

Neobmedzený

Created with Sketch.

Jazyky

Slovenský

Prehľad

Užite si šopovanie priamo tam kde vzniklo. Vyhláseným tureckým artiklom vzhľadom na svetové ceny, sú všetky možné výrobky z kože (kabáty, topánky, kabelky atď.) A druhým, turistami veľmi vyhľadávaným artiklom je zlato. Turecká koža alebo zlaté šperky sú skvelým darčekom pre svojich najbližších. Pri zakúpení výletu v našej agentúre získate špeciálne zľavy len pre Vás! Nakupovanie suvenírov je neoddeliteľnou súčasťou každej dovolenky. Malé predmety, ako sú magnety alebo rôzne prívesky sú k dostaniu na stánkoch či bazároch. Ak však plánujete nákup drahších predmetov, ako je zlato, kožené alebo kožušinové výrobky, je dôležitým faktorom mať pri ruke správneho radcu. Turecko je žiaľ stále krajinou falzifikátov a preto je opatrnosť pri nákupe drahých predmetov na mieste. Radi pre Vás pripravíme ponuku bezpečného nakupovania, aby splnila všetky vaše očakávania.

Vybrali sme pre Vás obchody, ktoré predávajú len originálny certifikovaný tovar. Vďaka tomu sa nemusíte obávať ani prípadných kontrol na letisku pri ceste domov. Nastavíme Vám transfér z hotela podľa Vašich požiadaviek a získate pri nákupe aj špeciálne zľavy. Po celý čas Vám bude k dispozícii náš pracovník a budete mať aj dostatok času v obchodoch si prípadný nákup v pokoji premyslieť. V sezóne sú obchody a bazáre otvorené od 9:00 do 24:00 hod. Pri nakupovaní môžete s predajcom o cene zjednávať a je to aj tradícia v Turecku. Nakúpiť však povinné nie je.

Rezervácia termínu je možná pre tieto dni:

každý deň

Dĺžka výletu:

– podľa Vášho výberu v časovom rozmedzí od 9:00 do 23:30

Sprievodca:

– výlet bez sprievodcu

Cenník:

– zadarmo

Cena výletu zahŕňa:

  • klimatizovaná doprava z  hotela
  • nápoje  v priebehu nakupovania priamo v obchode
  • extra jednodenné zdravotné poistenie / vlastná klinika /
  • spiatočná klimatizovaná doprava do hotela

Informácie/ Odporúčanie:

Výlet nezaväzuje nikoho k nákupu v obchodoch a konečné rozhodnutie je vždy na každom z Vás. Upozorňujeme, že sa nejedná o výlet do bazáru, ale do značkových kamenných obchodov, preto je Váš obojsmerný transfer úplne zadarmo!

Zobraziť Viac

Miesto Výletu

Created with Sketch.
0,00 €

Organizuje

Výlety v Turecku

Členom Od 2019

Môžu sa vám tiež páčiť

Chcete mať aktuálne informácie?

Novinky, akcie do Vašeho e–mailu

*Nikdy neposielame spam