30,00 €
Rezervujte Teraz

Delfinárium – Plávanie s delfínmi

Nie Hodnotené
Created with Sketch.

Trvanie

Created with Sketch.

Typ Výletu

Denná Prehliadka

Created with Sketch.

Veľkosť Skupiny

Neobmedzený

Created with Sketch.

Jazyky

Slovenský

Prehľad

Delfinárium Sealanya – Šou a plávanie s delfínmi

Pri zakúpení tohto výletu si užijete hodinové vtipné predstavenie s delfínmi a tuleňmi vo forme individuálnom aj skupinovom. Delfinárium Sealanya sa nachádza neďaleko Alanye. Zvuky, ktoré delfín vydáva pôsobia veľmi dobre na upokojenie napätia nervového systému človeka. Nezabudnuteľným zážitkom sa pre vás stane kúpanie s delfínmi. Samotné kúpanie prebieha tak, že sa držíte hornej plutvy delfína. Pred plávaním si oblečiete vestu. Súčasťou je tiež maznanie s delfínom a jeho kŕmenie.

Rezervácia termínu je možná pre tieto dni:

každý deň

Dĺžka výletu:

09:00 – 12:00

13:30 – 17: 30

Sprievodca:

– predstavenie je moderované v anglickom a ruskom jazyku

– slovenský sprievodca

Cenník:

– dospelý 30€

– deti (4 – 9 vek) 20 €

– deti (0 – 3 vek) zdarma

Cena výletu zahŕňa:

  • klimatizovaná doprava z  hotela
  • vstupenka na predstavenie
  • extra jednodenné zdravotné poistenie / vlastná klinika /
  • spiatočná klimatizovaná doprava do hotela

Na mieste / podľa vlastneho výberu je možné dokupit

– plávanie s delfínom v cene 120 €

– fotografie urobené profi-fotografom s delfínom cca 20 €

So sebou:

– finančú hotovosťou, fotoaparát + kamera, doklad preukazujúci vek dieťaťa (cestovný pas) plavky a uterák ( pre tých, ktorý si zakúpia plávanie s delfínom)

Upozornenie:

Počas samotnej šou je dovolene zadarmo filmovať a fotografovať bez použitia blesku! Pri plávaní s delfínmi je robenie fotiek či filmovaním zakázané. Fotografie pri plávaní vyhotovuje iba profesionálny fotograf, od ktorého si ich môžete potom zakúpiť. Pre objednanie „plávanie s delfínmi“ je potrebná rezervácia (3 týždne pred zahájením letnej sezóny) a v tomto prípade je nutná aj úhrada celej sumy vopred z dôvodu veľkého záujmu klientou. Pri vchode do delfinária dostane každý účastník vstupenku podľa jeho objednávky alebo pásku na zápästie napr. len pre šou / vystúpenie alebo pre šou / vystúpenie + plávanie.

Vstupenky ani sedačky pre publikum nie su očíslované. Plávanie s delfínmi nasleduje bezprostredne po ukončení predstavenia. Klienti, ktorych sa to týka vyzve inštruktor, dostanú poučenie a potom sa prezlečú do plaviek v priľahlých šatniach. Plávania samostatne sa môžu zúčastniť osoby vyššie ako 120 cm. Deti s menšou výškou sa môžu zúčastniť len v sprievode rodičov (nutné zakúpiť vstupenku v plnej výške). Zákaz plávania platí pre osoby so zdravotným postihnutím, fyzickým aj mentálnym a tehotné ženy. Pre osoby so zdravotným postihnutím sú v ponuke individuálne plávania. Klienti, ktorí sa nezúčastňujú plávania, môžu voľný čas využiť sledovaním ostatných alebo si dať niečo dobré v reštaurácii. Pre využitie zvýhodnenej ceny pre deti nesmiete zabudnúť mať pri sebe ich cestovný pas. Nesprávne uvedené údaje pri rezervácii zapríčiní zdržanie pri vstupe do delfinária a potom budete musiet doplatiť plnú cenu vstupenky.

Zobraziť Viac

Miesto Výletu

Created with Sketch.
30,00 €

Organizuje

Výlety v Turecku

Členom Od 2019

Môžu sa vám tiež páčiť

Chcete mať aktuálne informácie?

Novinky, akcie do Vašeho e–mailu

*Nikdy neposielame spam